Livall BH51M

Livall BH51M představuje moderní cyklistickou helmu, která se kromě vynikající bezpečnosti může pochlubit řadou cen za design. Moderní vzhled oslovuje převážně městské cyklisty, majitele skútrů či nejrůznějších elektrovozítek . O jejich dobrou viditelnost se starají integrované diody umístěné na zadní a bočních stranách helmy. Diody se dají snadno zapnout a vypnout přímo tlačítkem na helmě, nebo se dá upravovat režim blikání přes mobilní aplikaci či dálkovým ovladačem na řídítkách. Kromě standardního svícení můžete ovládat i znamení o změně směru jízdy (blinkry).

Správa a nastavení funguje prostřednictvím smartphonu a technologie Bluetooth. Po spárování může helma fungovat také jako bluetooth handsfree nebo pro poslech hudby. Výhodou je, že oproti standardním handsfree sadám nebudete mít zacpané uši sluchátky, ale díky integrovaným reproduktorům těsně nad ušima budete stále vnímat okolí a případné nebezpečí.

Při využití doprovodné aplikace LivallRiding můžete nejenom upravovat způsob blikání, ale nastavit také nouzovou SMS. Helma pak v případě silného nárazu odešle do telefonu pokyn pro odeslání zprávy s GPS souřadnicemi místa, kde k nárazu došlo. Vaši blízcí se tak velmi rychle dozví, že došlo k pádu a mohou i bez vašeho vědomí přivolat na dané místo pomoc.

Dodávaný dálkový ovladač (součástí balení) umožňuje ovládání směrových světel, snadnější příjem hovorů nebo úpravu hlasitosti hudby. V případě potřeby jej můžete také sundat a použít jako dálkovou spoušť k fotoaparátu ve vašem mobilním telefonu. 

Specifikace

ParametrÚdaj
Velikost57-61cm
FunkceSmart Lighting, Hands-Free Phone,
Quality Stereo Music, SOS Alert, Walkie-Talkie
Bluetooth4.1
Reproduktory2x 0,5W
Mikrofon-42dB
NabíjeníMagnet USB
Baterie3.7V / 600mAH
Nabíjenícca 2h
Výdrž na baterii10h se zapnutými světly / 3-6h pro hudbu se světly
Váha470g
Ventilace12 otvorů

© Copyright 2019 Lampo,s.r.o. - Všechna práva vyhrazena